Spragnieni miłości

O tym, czym jest miłość. Jak ją rozumieć i przeżywać? O pragnieniu i spełnieniu się w niej. Zapraszamy do niezwykłej, muzycznej przygody z Pieśnią nad Pieśniami. Przeplatać się będą: słowo i dźwięk, rytm i ruch, melodia i taniec. Słowo Boże o miłości będzie usłyszane, wyśpiewane i zatańczone. Przeżywać je będziemy całym sobą w umyśle, emocjach i ciele. Oryginalne warsztaty biblijno-psychologiczne i bibliodrama prowadzone przez muzyka Agnieszkę Fiuk i teologa duchowości ks. dr Tomasza Knopa. 


Agnieszka Fiuk - pianistka, wokalistka, autorka muzyki do biblijnych tekstów, na koncie ma dwie wydane płyty: „Ocalona” - Psalmy Dawida i „Pieśń nad Pieśniami”, celem jej twórczości jest wprowadzanie słuchacza w przeżycie Słowa Bożego za pomocą muzyki, czyniąc to podczas koncertów i warsztatów biblijnych, prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Ks. dr Tomasz Knop - teolog duchowości, nauczyciel akademicki, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym, terapeuta psychodramy, lider bibliodramy, kierownik duchowy, rekolekcjonista, kapelan hospicjum w Częstochowie.

 

Istnieją następujące możliwości udziału w spotkaniach:
› oddzielnie: tylko w sobotę (warsztaty) lub w niedzielę (bibliodrama)
› łącznie: w sobotę i w niedzielę – ta propozycja jest rozwiązaniem najbardziej komplementarnym. Zakłada zdobycie konkretnej wiedzy (sobota), którą uczestnik spotkania może przepracować (niedziela).

 

23.11.2019 – warsztaty biblijno-psychologiczne

Warsztaty odbędą się w sobotę 23 listopada w godz. 11.00 – 19.00 (8 godz. + obiad).
Odbywają się jako konwersatorium i wykład ożywiony z elementami ćwiczeń. Nacisk jest tu położony na psychoedukację, w ramach danej problematyki i odniesienie do Biblii.

Koszt udziału: 140 zł (8 godz. + obiad)

 

24.11.2019 – bibliodrama

Bibliodrama odbędzie się w niedzielę 24 listopada w godz. 11.00 – 17.00 (6 godz. + obiad).
Podejmujemy temat, bardziej wchodząc w świat Biblii przez wyobraźnię, pracę ciałem, używając różnych dziedzin sztuki. Celem jest doświadczenie duchowe i rozwój wiary.

Koszt udziału: 110 zł (6 godz. + obiad)

 

Miejsce:

„Pracownia Rozwoju Osobistego”
Częstochowa, al. Wolności 35 (tuż obok Dworca PKP/PKS).

Informacje:

tel: 607-618-288
e-mail: psychodrama@pro-ty.pl

Zapisy:

Aby zapisać się należy kliknąć na poniższy przycisk i postępować zgodnie z informacjami w formularzu:

ZAPISZ SIĘ

Back To Top