Grupa Bibliodramy

Termin: 19.02.2017. godz. 14.30 - 19.30
Miejsce: Pracownia Rozwoju Osobistego (budynek Parafii pw. Narodzenia Pańskiego w Częstochowie) Aleja Wolności 35
Prowadzący: ks. Tomasz Knop - wykładowca teologii duchowości, kierownik duchowy, rekolekcjonista, psychoterapeuta, psychodramatysta, bibliodramatysta.

Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują impulsów dla osobistej przemiany. Wspólne czytanie Biblii i refleksja w grupie nad Słowem Bożym umożliwia pogłębione dotarcie do treści w Nim zawartych. Lepsze rozumienie jest początkiem bardziej świadomego i autentycznego przeżywania wiary.

Uczestnictwo w grupie daje możliwość polepszenia relacji z Bogiem, innymi ludźmi i samym sobą. Wspólne odgrywanie scen biblijnych otwiera na silniejsze doświadczenie Boga i daje poczucie Jego namacalnej obecności. Praca ciałem pozwala bardziej poczuć siebie, uświadomić sobie swoje uczucia, pragnienia a także ograniczenia i problemy, które można przepracować w atmosferze wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa. Chęć współpracy w Grupie Rozwojowej mogą wyrazić  zarówno osoby  mające doświadczenie bibliodramy czy pracy z inną formą psychoterapii, jak i te, które do tej  pory nie korzystały z możliwości, jakie one dają.

Koszt pięciogodzinnych warsztatów, odbywających się raz w miesiącu, wynosi 50 zł. Udział w grupie poprzedzony jest rozmową kwalifikacyjną. Proszę zadzwonić pod numer 607-618-288.

Aby zapisać się na Grupę Bibliodramy należy kliknąć na poniższy przycisk i postępować zgodnie z informacjami w formularzu:

ZAPISZ SIĘ

Back To Top