Grupa Psychodramy w Częstochowie

Psychodrama jest innowacyjnym sposobem prowadzenia psychoterapii. Różni się od klasycznych jej form, ponieważ uczestnik ma możliwość nie tylko mówienia o swoich problemach, ale także zobaczenia ich i odegrania na scenie psychodramatycznej na forum grupy. Podejmowanie problemów w psychodramie pozwala na osiągnięcie zmiany dotyczącej przeżywania, myślenia i zachowania. Udział grupy jest pomocny w poszukiwaniu nowych rozwiązań dla własnych trudności, jak również w uzyskiwaniu oparcia, akceptacji  i zrozumienia.To konkretne doświadczenie znacznie poszerza możliwości terapeutyczne miedzy innymi dlatego, że łączy wszystkie sposoby ekspresji uczuć człowieka. Ponadto, umożliwia zdystansowanie się od dotychczasowego sposobu myślenia, uczy nowych rozwiązań, skłania do refleksji i prowadzi do zmiany. Konkludując: scena poszerza horyzont spoglądania na siebie.

 

Grupa Psychodramy

Zapraszamy do 10 spotkań, które będą się odbywać co tydzień, w poniedziałek od godz. 16.00 do 20.00. Każde spotkanie obejmuje 2 sesje po półtorej godziny z półgodzinną przerwą. Rozpoczynamy od dwóch spotkań wstępnych (19 i 26 września 2017 r.), których celem jest rozeznanie tego, na czym polega terapia w psychodramie oraz zapoznanie się z grupą żeby w sposób bardziej świadomy podjąć decyzję o leczeniu/pracy własnej nad zasobami. Grupa będzie mogła rozpocząć wspólną pracę, gdy zakwalifikowanych będzie 10 uczestników.

 

Miejsce:

Pracownia Rozwoju Osobistego, Częstochowa, al. Wolności 35

 

Koszt:

Indywidualna konsultacja diagnostyczna – kwalifikacja do grupy: 100 zł.
Jedna sesja terapii grupowej (1,5 godziny) kosztuje 50 złotych.
Jedno spotkanie obejmuje 2 sesje: 100 zł. Całość 10 spotkań 1000 zł.

 

Więcej informacji: TUTAJ

 

Aby zapisać się na Grupę Psychodramy należy kliknąć na poniższy przycisk i postępować zgodnie z informacjami w formularzu:

 

ZAPISZ SIĘ

Back To Top